čtvrtek 14. března 2013

Časopis Digiscrap.cz č. 02/2013

Milé čtenářky a příznivci časopisuDigiscrap.cz


vítám Vás u třetího čísla našeho časopisu, druhého v tomto roce, který přichází téměř společně s nejkrásnějším ročním obdobím – s jarem.A tady jsem se chtěla rozepsat o tom, jaká kouzla nám už jaro naservírovalo, jenže příroda mě pěkně vypekla. Venku je zima jako v ruském filmu, místy dokonce sníh a severní vítr je neobyčejně krutý.  Takže žádná romantika o kytičkách se nekoná, protože téměř všechny pomrzly!

No nic, uvařte si čaj, nasaďte teplé ponožky a ponořte se do čtení dalšího čísla časopisu, který Vás jistě zahřeje, protože je plný jarních obrázků a článků.  Ba co víc – možná se u něj dokonce i zapotíte, protože jsme pro Vás nechystaly neuvěřitelných 172 stran čtení.Kromě dvou zajímavých rozhovorů si povíme něco o Projectu Life – novém odvětví ve světě scrapbooku a zároveň se jej naučíme tvořit.

Začneme se aktivně připravovat na Velikonoce díky námětům na zdobení vajíček a několika fotopostupech na velikonoční dekorace.

Opět jsme pro Vás našly nové freebie a kity, tentokrát s jarní a velikonoční tématikou a představíme 12 layoutů, které nás nejvíce oslovily.

Dále se pustíme do pečení – k jídlu i na dekoraci a poradíme Vám, jak na úklid bytu profesionálně a ještě spoustu, spoustu dalšího čtení ...Nyní k několika pravidlům, o jejich dodržování Vás poprosíme.

Časopis distribujeme ZDARMA. To bude platit i pro další a další čísla. To, z čeho si přejeme ho financovat, je reklama.

Pokud zjistíte, že máte zájem dostat příští a pak další a další číslo, přihlaste se k jeho odběru VŠICHNI na


počet aktivních čtenářů, ne hluchých adres, bude to, co budeme moci předložit našim inzerentům a žádat po nich relevantní částky. A pokud máte obchůdek, dílničku, živnost a myslíte, že byste mezi ostatními našly odbytiště, ozvěte se nám.

STARŠÍ ČÍSLA JE MOŽNÉ DOOBJEDNAT ZA SYMBOLICKÝCH 20 KČ (01/2012, 01/2013).

NIKDY si časopis nepřeposílejte mezi sebou, nebo nedávejte adresu ke stažení k dispozici dalším lidem. Dejte jim naši mailovou adresu, ať se přihlásí k odběru.

Časopis je ve formátu pdf, je zazipovaný a má 121 mega. Proto může stahování chvíli trvat. Stažený zip soubor je potřeba tedy nejdříve rozbalit a otevřít v programu, který máte nastavený jako výchozí pro čtení PDF. Pokud ve Vašem počítači není, měl by sám nabídnout adekvátní program pro stažení, většinou je to adobe acrobat reader.

V časopise jsou aktivní místa, ze kterých se můžete proklikat přímo na nalinkované stránky.

Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na Vaše ohlasy.


Za redakci
Evásek


Náhled aktuálního čísla


1 komentář: